Vekrakos
Τελευταία Νέα
Spartorama | Προκήρυξη Αγώνων A κατηγορίας Αεροβόλων Όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων Α και Β: «Κύπελλο Γεωργία Δ. Γερουλάκου 2018»

Προκήρυξη Αγώνων A κατηγορίας Αεροβόλων Όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων Α και Β: «Κύπελλο Γεωργία Δ. Γερουλάκου 2018»

Spartorama 01/02/2018 Εκτύπωση Αθλητισμός
Προκήρυξη Αγώνων A κατηγορίας Αεροβόλων Όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων Α και Β: «Κύπελλο Γεωργία Δ. Γερουλάκου 2018»
Οργανώνει ο Σκοπευτικός Όμιλος Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
Οδός Εμπόρων

Προκήρυξη Αγώνων A κατηγορίας Αεροβόλων Όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων Α & Β

«ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ. ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ 2018» 

Σας γνωρίζουμε ότι ο Σκοπευτικός Όμιλος Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ» προκηρύσσει αγώνες αεροβόλων όπλων Α! κατηγορίας στις 24 & 25 Φεβρουαρίου 2018 ΑΓΕΝ και Παίδων (Α) & (Β). 

Οι αγώνες με την επωνυμία «ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ. ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ 2018» είναι αφιερωμένοι στην μνήμη της Αθλήτριας του «ΛΕΩΝΙΔΑ» Γεωργίας Γερουλάκου, η οποία τόσο άδικα έφυγε από κοντά μας στις 9 Φεβρουαρίου 2013. 

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κλειστό Σκοπευτήριο αεροβόλων «ΓΕΩΡΓΙΑ Δ. ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ» στην Σπάρτη.

Το Σάββατο οι αγώνες θα αρχίσουν στις 09.30 μέχρι 15.00 & 16.00 έως 20.00.

Την Κυριακή οι αγώνες θα αρχίσουν στις 09.00 και θα τελειώσουν στις 13.30. Στις 14.00 θα γίνει η απονομή των μεταλλίων στους νικητές. 

Το βράδυ του Σαββάτου 24 Φεβρουαρίου το Σωματείο θα παραθέσει δείπνο σε όλους τους αθλητές που θα διανυκτερεύσουν στην Σπάρτη σε ταβέρνα της περιοχής.

 

ΓΕΝΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ 

  • Ισχύουν οι κανονισμοί της ΣΚ.Ο.Ε. και της I.S.S.F.
  • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα σωματεία και ομάδες της δύναμης της ΣΚ.Ο.Ε. με προφορική ή γραπτή δήλωση στον Σκοπευτικό Όμιλο Λακεδαιμονίων ΄΄ΛΕΩΝΙΔΑΣ΄΄ έως και τις 20.00 της Πέμπτης 22 Φεβρουαρίου στο fax 27310 26741 ή στο τηλ. 6972 917900.
  • Ενστάσεις κατά των αποφάσεων των κριτών γίνονται μόνον από τον αρχηγό της ομάδος του σωματείου και αφού καταθέσει παράβολο 50 € το οποίο επιστρέφεται εάν η ένσταση τύχει αποδοχής.
  • Θυρίδες κατά σειρά προσέλευσης.

 

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ 

  1. Οργανωτική: Δ.Σ. Σκοπευτικού Ομίλου Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ»
  2. Αγωνόδικος: Δ.Σ. – Εκπρόσωπος ΣΚ.Ο.Ε.
  3. Βαθμολογία: Γκαβάκος Γρηγόριος - Καλιούπης Ευάγγελος - Λιναρδάκης Ηλίας
  4. Γραμματεία: Κρομμύδας Χρήστος - Αρώνης Σταύρος - Καρράς Παναγιώτης
  5. Αρχηγοί Βολής: Σουριτζίδης Ανδρέας - Κατσίχτης Παναγιώτης


Σχετικές Αναρτήσεις