Vekrakos
Τελευταία Νέα
Spartorama | Τρείς νίκες για τις ομάδες της Λακωνίας στον 7ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Τρείς νίκες για τις ομάδες της Λακωνίας στον 7ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής

Spartorama 22/09/2019 Εκτύπωση Αθλητισμός Λακωνία
Τρείς νίκες για τις ομάδες της Λακωνίας στον 7ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής
Δείτε το πρόγραμμα και των 26 αγωνιστικών του πρωταθλήματος
Οδός Εμπόρων

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

7ος όμιλος

  • ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας 3-0 (13΄ Σωτηρόπουλος πεν, 54΄- 56΄ Γεμιστός)
  • Διαγόρας Βραχνεΐκων-ΑΟ Τσιλιβή 2-1 (37΄ Πανάρετος, 40΄ Καλλιτσουνάκης / 9΄ Λιβέρης)
  • Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0 (10΄ Νέρες, 79΄ Πούτσης)
  • Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός 0-0
  • Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών 1-0 (34΄ Καλλιμάνης)
  • ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός 0-1 (21΄ Ζιβάνοβιτς)
  • Ζάκυνθος-Πανηλειακός 1-0 (31΄ Ζυγκερίδης)


Μήνυμα από τον πρόεδρο του ΕΠΣ Λακωνίας, Τάκη Καρρά:

«Συγχαρητήρια και στις τρεις ομάδες μας, Αστέρα Βλαχιώτη, ΠΣ "Η Σπάρτη" και Πανγυθεατικο Γ.Σ. για τις νίκες τους στο ξεκίνημα του νέου πρωταθλήματος της Γ΄ εθνικής κατηγορίας.

Καλή συνέχεια!»



Το πρόγραμμα  των αγώνων του 7ου ομίλου έχει ως εξής:


  • 1η-14η αγωνιστική

Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός

Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών

Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

 

  • 2η-15η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων – Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017

Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

 

  • 3η-16η αγωνιστική

Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων

Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας

Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου

Πανηλειακός – Παναργειακός

Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

 

  • 4η-17η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη

Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017

Διαγόρας Βραχνέικων – Ένωση Ερμιονίδας

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός

Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

 

  • 5η-18η αγωνιστική

ΠΣ Σπάρτη – Ναύπλιο 2017

Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη

Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή

Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

 

  • 6η-19η αγωνιστική

Ένωση Ερμιονίδας – Σπάρτη

Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών

ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός

ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

 

  • 7η-20η αγωνιστική

ΠΣ Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας

Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017

Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων

ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

 

  • 8η-21η αγωνιστική

Πανηλειακός – Σπάρτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός

Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός

Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή

Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

 

  • 9η-22η αγωνιστική

Σπάρτη – Πανγυθεατικός

Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός

Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017

ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

 

  • 10η-23η αγωνιστική

Θύελλα Πατρών – Σπάρτη

Πανγυθεατικός – Παναργειακός

Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή

Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

 

  • 11η-24η αγωνιστική

Σπάρτη – Παναργειακός

ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών

ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός

ΠΑΟ Βαρδας – Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος

Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας

Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

 

  • 12η-25η αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη

Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή

Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας

Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων

Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως

Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

 

  • 13η-26η αγωνιστική

Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβή

ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου

Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός

Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών

Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός

Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός

ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδαςl


 
 

Σχετικές Αναρτήσεις