Vekrakos
Τελευταία Νέα
Spartorama | Ο Συνδυασμός του Βαγγέλη Βαλιώτη, μετά την κατάθεση στο Πρωτοδικείο

Ο Συνδυασμός του Βαγγέλη Βαλιώτη, μετά την κατάθεση στο Πρωτοδικείο

Spartorama 06/05/2019 Εκτύπωση Δημοτικά Πολιτική
Ο Συνδυασμός του Βαγγέλη Βαλιώτη, μετά την κατάθεση στο Πρωτοδικείο
Αποτελείται από 152 υποψήφιους δημοτικούς (62) και τοπικούς συμβούλους
Οδός Εμπόρων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ 

Υποψήφιος Δήμαρχος 

Βαλιώτης Ευάγγελος του Δημητρίου

Υποψήφιος Δήμαρχος 

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών           

  1. Δέδε Αναστασία, Παναγιώτης
  2. Καναρά Παναγιώτα, Γεώργιος
  3. Μακρυσοπούλου Χριστίνα, Παναγιώτης
  4. Μαρκουτσά Μαρία, Πέτρος
  5. Φλώρος Νικόλαος, Σπυρίδων 

Εκλογική Περιφέρεια Καρυών

  1. Διαμαντούρος  Γεώργιος, Θεόδωρος
  2. Σταμάτης Κωνσταντίνος, Ηλίας 

Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά          

  1. Αποστολάκος Δημήτριος, Νίκων
  2. Αργυρόπουλος Παναγιώτης, Ευστράτιος
  3. Καραγιαννάκος Ευρυπίδης, Απόστολος
  4. Κουτσοβίτη Σταυρούλα, Αδαμάντιος
  5. Λερίκου Παναγιώτα, Απόστολος
  6. Παυλάκου Δήμητρα, Ιωάννης
  7. Τσαμαρδού - Κουμουνδούρου Παναγιώτα, Συζ. Παναγιώτης 

Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος

  1. Βερδήλου Μαρία, Ιωάννης
  2. Βουζιώτης Νικόλαος, Λεωνίδας
  3. Γρηγόρη Δήμητρα, Ιωάννης

Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας

  1. Γιάνναρη-Καλλιγοσφύρη Σοφία, συζ. Παρασκευάς
  2. Κουρεμπής Γεώργιος, Αριστείδης
  3. Μπιστόλα Σταυρούλα, Δημήτριος
  4. Μπουζιάνης Βρασίδας, Παναγιώτης
  5. Νικολακάκης Ευάγγελος, Ηλίας 

Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών

  1. Ανδρακάκου-Γερουλάκου Παναγιώτα, Ηλίας
  2. Αντωνίου Σοφία, Ηλίας
  3. Αρβανίτη - Μανιάτη Αφροδίτη, συζ. Χρήστος
  4. Αργυρόπουλος Σταύρος, Γεώργιος
  5. Βαδάκογλου-Βελισσάρη Χαρίκλεια, συζ.  Σάββας
  6. Βαφειάδης Σωτήριος, Θεόδωρος
  7. Βελισσάρης Σάββας, Λεωνίδας
  8. Βλαχάκος Γεώργιος, Νικόλαος
  9. Γαλανοπούλου Γεωργία, Κωνσταντίνος
  10. Γεωργιτσανάκου-Ξανθοπούλου, Βασιλική (Βίκυ), συζ. Βασίλειος
  11. Δημητρακοπούλου Πηνελόπη (Πέπη), Αντώνιος
  12. Δημητροπούλου Δωροθέα, Γεώργιος
  13. Καλομοίρης Μιχαήλ, Δημήτριος
  14. Κανελλάκου Ευαγγελία (Λιάνα), Παναγιώτης
  15. Κανελλόπουλος Γεώργιος, Ιωάννης
  16. Κουμουνδούρος Παναγιώτης, Δημήτριος
  17. Κούρου-Αναγνωστοπούλου Σωτηρία, συζ.Νικόλαος
  18. Κωνσταντάκης Σπυρίδων, Ιωάννης
  19. Λαμπρόπουλος Λάμπρος, Κυριάκος
  20. Λιγκιτσάκου Σοφία, Χρήστος
  21. Λοβίτη-Υμέρι Κωνσταντίνα-Αικατερίνη, Παναγιώτης
  22. Μακρής Γεώργιος, Παναγιώτης
  23. Μαντζουράνης Ιωάννης, Παναγιώτης
  24. Μπακής Νικόλαος, Προκόπιος
  25. Νικολέτου Λευκή-Νικόλ, Νίκος
  26. Παπαδόπουλος Ιωάννης, Πέτρος
  27. Παπαπολυχρονίου Νικόλαος, Γεώργιος
  28. Πλαγάκη Νικολέτα, Παναγιώτης
  29. Πλειώτας Χρήστος, Παναγιώτης
  30. Σάλαρης Παναγιώτης, Βασίλειος
  31. Σκρουμπέλος Βασίλειος, Γεώργιος
  32. Σταθόπουλος Ιωάννης, Θεόδωρος
  33. Τζανετάκου-Ντουνούκου, Ουρανία, Χρήστος
  34. Τζουγανάτου Ανδριάνα, Αθανάσιος 

Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος

  1. Κονίδης Γεώργιος, Βασίλειος
  2. Κούμαρης Σταύρος, Λεωνίδας
  3. Κρητικός Νεοκλής, Κωνσταντίνος
  4. Λιακάκου Παναγούλα (Γιούλα), Ηλίας
  5. Ξερούλη Μαρία, Γεώργιος
  6. Σμυρνιός Ευστράτιος, Ιωάννης


Σχετικές Αναρτήσεις