Vekrakos
Τελευταία Νέα
Spartorama | Οι εκλεγέντες Σύμβουλοι με τον συνδυασμό του Βαγγέλη Βαλιώτη και όλη η σταυροδοσία

Οι εκλεγέντες Σύμβουλοι με τον συνδυασμό του Βαγγέλη Βαλιώτη και όλη η σταυροδοσία

Spartorama 06/06/2019 Δημοτικά Λακωνία
Οι εκλεγέντες Σύμβουλοι με τον συνδυασμό του Βαγγέλη Βαλιώτη και όλη η σταυροδοσία
Τα επίσημα αποτελέσματα του Πρωτοδικείου Σπάρτης
Οδός Εμπόρων

Συνδυασμός Βαγγέλη Βαλιώτη - Εκλογές 2019

Οι 10 εκλεγέντες Σύμβουλοι

1 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  * 848 
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  * 575 
4 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  * 490 
5 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  * 446 
6 ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  * 423 
7 ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  * 409 
8 ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  * 402 
9 ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  * 275 
10 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ * 95 



Η σταυροδοσία όλων των των υποψηφίων

Εκλογική Περιφέρεια Θεραπνών
ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  * 848 
ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 113 
ΔΕΔΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 70 
ΚΑΝΑΡΑ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 62 
ΜΑΚΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 50 
Εκλογική Περιφέρεια Καρυών 
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  * 95 
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 
Εκλογική Περιφέρεια Μυστρά
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  * 575 
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 256 
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 165 
ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 145 
ΛΕΡΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 107 
ΤΣΑΜΑΡΔΟΥ - ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 104 
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 88 
Εκλογική Περιφέρεια Οινούντος
ΓΡΗΓΟΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  * 275 
ΒΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 236 
ΒΕΡΔΗΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 164 
Εκλογική Περιφέρεια Πελλάνας
ΚΟΥΡΕΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  * 423 
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 180 
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ 104 
ΓΙΑΝΝΑΡΗ - ΚΑΛΛΙΓΟΣΦΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 68 
ΜΠΙΣΤΟΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 40 
Εκλογική Περιφέρεια Σπαρτιατών
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  * 490 
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  * 446 
ΠΛΕΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  * 402 
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 316 
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 284 
ΣΚΡΟΥΜΠΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 274 
ΒΑΔΑΚΟΓΛΟΥ -  ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 266 
ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 258 
ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 208 
ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ - ΓΕΡΟΥΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 208 
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 207 
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 189 
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 155 
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 145 
ΚΟΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 127 
ΑΡΒΑΝΙΤΗ - ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 126 
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 118 
ΣΑΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 111 
ΝΙΚΟΛΕΤΟΥ ΛΕΥΚΗ - ΝΙΚΟΛ 109 
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 92 
ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 91 
ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΥ - ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 
ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 80 
ΠΛΑΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 79 
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 76 
ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΥ - ΝΤΟΥΝΟΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 63 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 63 
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 61 
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 55 
ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52 
ΛΙΓΚΙΤΣΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 45 
ΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33 
ΛΟΒΙΤΗ - ΥΜΕΡΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 24 
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 
Εκλογική Περιφέρεια Φάριδος 
ΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  * 409 
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ 226 
ΛΙΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ 223 
ΣΜΥΡΝΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 147 
ΞΕΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 110 
ΚΟΥΜΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 109 


Σχετικές Αναρτήσεις