Vekrakos
Τελευταία Νέα
Spartorama | Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων, με τον συνδυασμό του Σταύρου Αργειτάκου

Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων, με τον συνδυασμό του Σταύρου Αργειτάκου

Spartorama 08/05/2019 Δημοτικά Πολιτική
Οι Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων, με τον συνδυασμό του Σταύρου Αργειτάκου
Αφορά δέκα τέσσερις Κοινότητες
Οδός Εμπόρων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων

Αγίου Ιωάννου

  1. Αλεβετσοβίτης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  2. Θεοφανοπούλου Ρίτα του Ευστρατίου
  3. Μποζίκη Αναστασία του Νικολάου
  4. Πλευρίτης Νικόλαος του Αντωνίου
  5. Ρασσιάς Αθανάσιος του Νικολάου 

Αμυκλών

  1. Αντωνάκου Πολυξένη του Γεωργίου
  2. Γιαννοπούλου  - Γεωργακοπούλου Ευγενία του Λυκούργου
  3. Κόνιαρης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  4. Νικόλαρου – Κουρνιώτη Πότα του Ιωάννη
  5. Τενεκεντζής Βασίλειος του Επαμεινώνδα 

Ανωγείων

  1. Δρογκάρη Ιωάννα του Λεωνίδα
  2. Καλαμαράς Δημήτριος του Σπυρίδωνος
  3. Κοκκορός Γεώργιος του Άγιδος
  4. Λαμπράκου Πόπη του Αλεξάνδρου
  5. Τσέτσεκας Παναγιώτης του Γεωργίου 

Γεωργιτσίου

  1. Γιάνναρη Κωνσταντίνα του Χρήστου
  2. Γκλέκας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  3. Καλύβας Παναγιώτης του Ιωάννη
  4. Λάμπρου Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  5. Μηνιάδη Ιωάννα του Παναγιώτη
  6. Πανταζέλου Γαρυφαλιά του Ευθυμίου
  7. Τσίχλης Χρήστος του Γεωργίου 

Γκοριτσάς

  1. Ζαχαριάς Παναγιώτης του Νικολάου
  2. Κυριακούλιας Δημήτριος του Γεωργίου
  3. Μπογέας Χρυσοβαλάντης – Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
  4. Παπαδοπούλου Ιωάννα του Παναγιώτη
  5. Σουλτάνη Μαρία του Ανδρέα

Καστορίου

  1. Κραμποβίτου Αικατερίνη του Ιωάννη
  2. Λαγανάς Βασίλειος του Χρήστου
  3. Λαμπράκης Χρήστος του Νικολάου
  4. Πάντος Νικόλαος του Παναγιώτη
  5. Ρέμπελου Χαρίκλεια συζ. Σπυρίδωνος
  6. Ρουμελιώτης Θεόκλητος του Ιωάννη
  7. Σκαρμούτσου Αικατερίνη  του Κωνσταντίνου
  8. Τσάκωνας Παναγιώτης του Διονυσίου 

Λογκανίκου

  1. Βέργαδος Νικόλαος του Σωτηρίου
  2. Γομάτου Δήμητρα του Ιωάννη
  3. Θεοδωρακοπούλου Βασιλική του Λεωνίδα
  4. Μάρκος Γεώργιος του Αθανασίου
  5. Νικολούλιας Βασίλειος του Παναγιώτη 

Μαγούλας

  1. Βλαχοκωνσταντής Γεώργιος του Ευθυμίου
  2. Κάρκουλα Γεωργία συζ.  Γεωργίου
  3. Σκαφιδάς Παναγιώτης του Γεωργίου
  4. Χιώτης Ηλίας του Νικολάου
  5. Ψυχογιού Μαρία του Παναγιώτη 

Μυστρά

  1. Αγγελάκος Παναγιώτης του Δημητρίου
  2. Βαχαβιώλος Κωνσταντίνος του Θεοφάνη
  3. Κακαλέτρης Γεώργιος του Παναγιώτη
  4. Καρούνου Παναγιώτα του Παναγιώτη
  5. Καστάνης Γεώργιος του Αλεξάνδρου
  6. Μαυρακάκη Παναγιώτα του Λεωνίδα
  7. Μελλά Μαρία του Παναγιώτη
  8. Σκρουμπέλος Δημήτριος του Αθανασίου 

Ξηροκαμπίου

  1. Αρμπούζης Γεώργιος του Ευαγγέλου
  2. Βατικιώτης Ιωάννης του Λέανδρου
  3. Λάσκαρης Ηλίας του Παναγιώτη
  4. Νικολακάκου Αικατερίνη του Ιωάννη
  5. Παντελεάκη Αικατερίνη του Σαράντου
  6. Σταρόγιαννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτης 

Παλαιοπαναγιάς

  1. Δημοκώστα Βασιλική του Γεωργίου    
  2. Δογαντζής Γεώργιος του Σωτηρίου
  3. Δογαντζής Ευστράτιος του Γεωργίου
  4. Ναστάκος Παρασκευάς του Πέτρου
  5. Σαρκισιάν Σόνικ συζ. Βαλέριϊ 

Πελλάνας

  1. Αποστολέλης Δημήτριος του Ευστρατίου
  2. Γεωργαντά Ελένη συζ. Δημητρίου
  3. Καλαρέμας Χριστόφορος του Χρήστου
  4. Ρασσιά Γεωργία του Ηλία
  5. Ρασσιάς Ιωάννης του Γεωργίου 

Σκούρας

  1. Κούρος Παύλος του Παναγιώτη
  2. Ματθαίος Κωνσταντίνος του Αθανασίου
  3. Παπαδάκου Παναγιώτα του Ιωάννη
  4. Ρήγα Παναγιώτα του Θεοδώρου
  5. Σκουτάκης Αναστάσιος του Σταύρου 

Χρυσάφων

  1. Αργιανά Μηλιά του Γεωργίου
  2. Μαδημένος Γεώργιος του Παναγιώτη
  3. Παναγάκης Ιωάννης του Γεωργίου
  4. Ράλλη Παναγιώτα του Δημητρίου
  5. Τούμπλης Παναγιώτης του Ιωάννη


Σχετικές Αναρτήσεις