Vekrakos
Spartorama | ΑΕ Σπάρτη ΠΑΕ: Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της Football League

ΑΕ Σπάρτη ΠΑΕ: Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της Football League

Spartorama 03/10/2018 ΑΕ Σπάρτη ΠΑΕ Αθλητισμός
ΑΕ Σπάρτη ΠΑΕ: Το πρόγραμμα των αγωνιστικών της Football League
Πρεμιέρα για τη Σπάρτη εντός έδρας με Κισσαμικό

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2018-19, αν και ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει πότε θα ξεκίνήσει.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγωνιστικών:


1η αγωνιστική            

Σπάρτη            -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Παναχαϊκή       -          Αιγινιακός

Εργοτέλης       -          Απόλλων Πόντου

Απόλλων Λάρισας      -          Κέρκυρα

Τρίκαλα           -          Δόξα Δράμας

Ηρακλής          -          Ηρόδοτος

Βόλος              -          Καραϊσκάκης

Πλατανιάς       -          Αήττητος


2η αγωνιστική            

Παναχαϊκή       -          Σπάρτη

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Εργοτέλης

Αιγινιακός       -          Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου       -          Τρίκαλα

Κέρκυρα         -          Ηρακλής

Δόξα Δράμας   -          Βόλος

Ηρόδοτος        -          Αήττητος

Καραϊσκάκης    -          Πλατανιάς


3η αγωνιστική            

Σπάρτη            -          Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας      -          Παναχαϊκή

Τρίκαλα           -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρακλής          -          Αιγινιακός

Βόλος  -          Απόλλων Πόντου

Αήττητος         -          Κέρκυρα

Πλατανιάς       -          Δόξα Δράμας

Ηρόδοτος        -          Καραϊσκάκης


4η αγωνιστική            

Απόλλων Λάρισας      -          Σπάρτη

Εργοτέλης       -          Τρίκαλα

Παναχαϊκή       -          Ηρακλής

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Βόλος

Αιγινιακός       -          Αήττητος

Απόλλων Πόντου       -          Πλατανιάς

Κέρκυρα         -          Καραϊσκάκης

Δόξα Δράμας   -          Ηρόδοτος


5η αγωνιστική            

Σπάρτη            -          Τρίκαλα

Ηρακλής          -          Απόλλων Λάρισας

Βόλος              -          Εργοτέλης

Αήττητος         -          Παναχαϊκή

Πλατανιάς       -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Καραϊσκάκης  -          Αιγινιακός

Ηρόδοτος        -          Απόλλων Πόντου

Κέρκυρα         -          Δόξα Δράμας


6η αγωνιστική            

Ηρακλής          -          Σπάρτη

Τρίκαλα           -          Βόλος

Απόλλων Λάρισας      -          Αήττητος

Εργοτέλης       -          Πλατανιάς

Παναχαϊκή       -          Καραϊσκάκης

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Ηρόδοτος

Αιγινιακός       -          Δόξα Δράμας

Απόλλων Πόντου       -          Κέρκυρα


7η αγωνιστική            

Σπάρτη            -          Βόλος

Αήττητος         -          Ηρακλής

Πλατανιάς       -          Τρίκαλα

Καραϊσκάκης  -          Απόλλων Λάρισας

Ηρόδοτος        -          Εργοτέλης

Δόξα Δράμας   -          Παναχαϊκή

Κέρκυρα         -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός       -          Απόλλων Πόντου


8η αγωνιστική            

Αήττητος         -          Σπάρτη

Βόλος               -          Πλατανιάς

Ηρακλής          -          Καραϊσκάκης

Τρίκαλα           -          Ηρόδοτος

Απόλλων Λάρισας      -          Δόξα Δράμας

Εργοτέλης       -          Κέρκυρα

Παναχαϊκή       -          Απόλλων Πόντου

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Αιγινιακός


9η αγωνιστική            

Σπάρτη            -          Πλατανιάς

Καραϊσκάκης  -          Αήττητος

Ηρόδοτος        -          Βόλος

Δόξα Δράμας   -          Ηρακλής

Κέρκυρα         -          Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου       -          Απόλλων Λάρισας

Αιγινιακός       -          Εργοτέλης

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Παναχαϊκή


10η αγωνιστική                      

Καραϊσκάκης  -          Σπάρτη

Πλατανιάς       -          Ηρόδοτος

Αήττητος         -          Δόξα Δράμας

Βόλος             -          Κέρκυρα

Ηρακλής          -          Απόλλων Πόντου

Τρίκαλα           -          Αιγινιακός

Απόλλων Λάρισας      -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Εργοτέλης       -          Παναχαϊκή


11η αγωνιστική                      

Σπάρτη            -          Ηρόδοτος

Δόξα Δράμας   -          Καραϊσκάκης

Κέρκυρα         -          Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου       -          Αήττητος

Αιγινιακός       -          Βόλος

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Ηρακλής

Παναχαϊκή       -          Τρίκαλα

Εργοτέλης       -          Απόλλων Λάρισας


12η αγωνιστική                      

Δόξα Δράμας   -          Σπάρτη

Ηρόδοτος        -          Κέρκυρα

Καραϊσκάκης    -          Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς       -          Αιγινιακός

Αήττητος         -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Βόλος             -          Παναχαϊκή

Ηρακλής          -          Εργοτέλης

Τρίκαλα           -          Απόλλων Λάρισας


13η αγωνιστική                      

Σπάρτη            -          Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου       -          Δόξα Δράμας

Αιγινιακός       -          Ηρόδοτος

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Καραϊσκάκης

Παναχαϊκή       -          Πλατανιάς

Εργοτέλης       -          Αήττητος

Απόλλων Λάρισας      -          Βόλος

Τρίκαλα           -          Ηρακλής


14η αγωνιστική                      

Απόλλων Πόντου       -          Σπάρτη

Κέρκυρα         -          Αιγινιακός

Δόξα Δράμας   -          ΑΟΧ Κισσαμικός

Ηρόδοτος        -          Παναχαϊκή

Καραϊσκάκης  -          Εργοτέλης

Πλατανιάς       -          Απόλλων Λάρισας

Αήττητος         -          Τρίκαλα

Βόλος  -          Ηρακλής


15η αγωνιστική                      

Σπάρτη            -          Αιγινιακός

ΑΟΧ Κισσαμικός       -          Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή       -          Κέρκυρα

Εργοτέλης       -          Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας      -          Ηρόδοτος

Τρίκαλα           -          Καραϊσκάκης

Ηρακλής          -          Πλατανιάς

Βόλος              -          Αήττητος


Σχετικές Αναρτήσεις